Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FIDJEMOEN 6 AS921 087 306

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Self Storage Group ASA Karenslyst allé 2 0278 OSLO, Norge

FIDJEMOEN 6 AS

Suljettu 8. toukokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
5 vuotta
- 29. kesä 2018 – 8. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
2 002 776
NOK
Vuositulos 2022
537 108
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
4 554 996
NOK
Viimeksi päivitetty: 1. touko 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 002 776
Vuositulos yhteensä
537 108
Vastaavat yhteensä
16 627 934
Velat yhteensä
12 072 938
Oma pääoma yhteensä
4 554 996

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
2 002 776
Liiketoiminnan kulut yhteensä
928 303
Liiketulos
1 074 473
Rahoitustuotot/-kulut
−385 874
Tulos ennen veroja
688 599
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
151 491
Vuositulos yhteensä
537 108

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
16 175 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
452 934
Vastaavat yhteensä
16 627 934
Lyhytaikainen velka
352 138
Pitkäaikainen velka
11 720 800
Velat yhteensä
12 072 938
Sijoitettu pääoma
4 017 888
Kertyneet voittovarat
537 108
Oma pääoma yhteensä
4 554 996
Oma pääoma ja velat yhteensä
16 627 934

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta