MØLLEVEIEN 22 AS
Suljettu 12. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AI
Arne Incoronato1964
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 1. joulu 2006 – 12. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 12 000 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 3 435 304
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 13 965 958
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AI 1964 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LR | Hallituksen jäsen | - |
ET 1960 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 000 000 |
Vuositulos yhteensä | 3 435 304 |
Vastaavat yhteensä | 147 022 768 |
Velat yhteensä | 133 056 810 |
Oma pääoma yhteensä | 13 965 958 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 000 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 3 972 629 |
Liiketulos | 8 027 371 |
Rahoitustuotot/-kulut | −3 379 618 |
Tulos ennen veroja | 4 647 753 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 212 449 |
Vuositulos yhteensä | 3 435 304 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 142 079 114 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 943 654 |
Vastaavat yhteensä | 147 022 768 |
Lyhytaikainen velka | 5 186 410 |
Pitkäaikainen velka | 127 870 400 |
Velat yhteensä | 133 056 810 |
Sijoitettu pääoma | 7 980 000 |
Kertyneet voittovarat | 5 985 958 |
Oma pääoma yhteensä | 13 965 958 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 147 022 768 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta