Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TOFTE GLASS OG BYGG AS950 037 954

Vuokraus
Osakeyhtiö
3482 TOFTE, Norge

TOFTE GLASS OG BYGG AS

Suljettu 5. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 5. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
170 832
NOK
Vuositulos 2022
147 686
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
311 230
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
170 832
Vuositulos yhteensä
147 686
Vastaavat yhteensä
711 230
Velat yhteensä
400 000
Oma pääoma yhteensä
311 230

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
170 832
Liiketoiminnan kulut yhteensä
26 921
Liiketulos
143 911
Rahoitustuotot/-kulut
3 774
Tulos ennen veroja
147 686
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
147 686

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
711 230
Vastaavat yhteensä
711 230
Lyhytaikainen velka
400 000
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
400 000
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
211 230
Oma pääoma yhteensä
311 230
Oma pääoma ja velat yhteensä
711 230

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta