Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TRANS NOR AS976 031 334

Vuokraus
Osakeyhtiö
Møllebakken 9 3216 SANDEFJORD, Norge

TRANS NOR AS

Suljettu 25. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
27 vuotta
- 25. tammi 1996 – 25. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−14 175
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
51 992
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−14 175
Vastaavat yhteensä
63 449
Velat yhteensä
11 457
Oma pääoma yhteensä
51 992

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
14 176
Liiketulos
−14 176
Rahoitustuotot/-kulut
1
Tulos ennen veroja
−14 175
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−14 175

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
62 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 449
Vastaavat yhteensä
63 449
Lyhytaikainen velka
11 457
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
11 457
Sijoitettu pääoma
2 104 873
Kertyneet voittovarat
−2 052 881
Oma pääoma yhteensä
51 992
Oma pääoma ja velat yhteensä
63 449

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta