G1 GRUPPEN AS
Suljettu 8. elokuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyG1 GRUPPEN AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KK
Kjetil Kaupang1965
- Hallituksen puheenjohtaja
- KK
Kjetil Kaupang1965
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 15. syys 2017 – 8. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 13 423 017
- NOK
- Vuositulos 2021
- 298 847
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −147 599
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK 1965 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KK 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 423 017 |
Vuositulos yhteensä | 298 847 |
Vastaavat yhteensä | 8 365 717 |
Velat yhteensä | 8 513 316 |
Oma pääoma yhteensä | −147 599 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 13 423 017 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 13 097 156 |
Liiketulos | 325 860 |
Rahoitustuotot/-kulut | −27 013 |
Tulos ennen veroja | 298 847 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 298 847 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 94 014 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 271 703 |
Vastaavat yhteensä | 8 365 717 |
Lyhytaikainen velka | 7 467 158 |
Pitkäaikainen velka | 1 046 158 |
Velat yhteensä | 8 513 316 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −172 029 |
Oma pääoma yhteensä | −147 599 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 365 717 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta