Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
K

KJELLSEN & TUFTE HOLDING AS919 025 425

Vuokraus
Osakeyhtiö
Klostergata 43 3732 SKIEN, Norge

KJELLSEN & TUFTE HOLDING AS

Suljettu 17. kesäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 19. touko 2017 – 17. kesä 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
190 800
NOK
Vuositulos 2021
−91 142
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
228 015
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 9. joulu 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
190 800
Vuositulos yhteensä
−91 142
Vastaavat yhteensä
235 242
Velat yhteensä
7 227
Oma pääoma yhteensä
228 015

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
190 800
Liiketoiminnan kulut yhteensä
197 753
Liiketulos
−6 953
Rahoitustuotot/-kulut
−89 154
Tulos ennen veroja
−96 107
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−4 965
Vuositulos yhteensä
−91 142

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
235 242
Vastaavat yhteensä
235 242
Lyhytaikainen velka
7 227
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
7 227
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
203 585
Oma pääoma yhteensä
228 015
Oma pääoma ja velat yhteensä
235 242

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta