BRIS-EIENDOM AS
Suljettu 30. elokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- YL
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 2. touko 2012 – 30. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 327 200
- NOK
- Vuositulos 2022
- 27 917
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 242 631
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
YL | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
T Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 327 200 |
Vuositulos yhteensä | 27 917 |
Vastaavat yhteensä | 2 486 732 |
Velat yhteensä | 2 244 102 |
Oma pääoma yhteensä | 242 631 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 327 200 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 183 036 |
Liiketulos | 144 164 |
Rahoitustuotot/-kulut | −108 373 |
Tulos ennen veroja | 35 791 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 7 874 |
Vuositulos yhteensä | 27 917 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 245 789 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 240 943 |
Vastaavat yhteensä | 2 486 732 |
Lyhytaikainen velka | 129 584 |
Pitkäaikainen velka | 2 114 518 |
Velat yhteensä | 2 244 102 |
Sijoitettu pääoma | 276 530 |
Kertyneet voittovarat | −33 899 |
Oma pääoma yhteensä | 242 631 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 486 732 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta