HENSMOVEIEN 10Z AS
Suljettu 2. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LK
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 22. tammi 2022 – 2. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −6 913
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 104 581
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 7. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −6 913 |
Vastaavat yhteensä | 6 733 467 |
Velat yhteensä | 6 628 886 |
Oma pääoma yhteensä | 104 581 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 913 |
Liiketulos | −6 913 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −6 913 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −6 913 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 808 623 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 924 844 |
Vastaavat yhteensä | 6 733 467 |
Lyhytaikainen velka | 6 628 886 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 6 628 886 |
Sijoitettu pääoma | 58 251 |
Kertyneet voittovarat | 46 330 |
Oma pääoma yhteensä | 104 581 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 733 467 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta