Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
I

IDÈGRUPPEN AS896 200 682

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Roger Harkestad Kråkestølen 21 5303 FOLLESE, Norge

IDÈGRUPPEN AS

Suljettu 7. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
TS
Toiminta-aika
13 vuotta
- 18. marras 2010 – 7. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−3 684
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
187 203
NOK
Viimeksi päivitetty: 26. kesä 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
TS
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−3 684
−4 192
Vastaavat yhteensä
193 091
199 867
Velat yhteensä
5 888
8 980
Oma pääoma yhteensä
187 203
190 887

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 684
4 192
Liiketulos
−3 684
−4 192
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−3 684
−4 192
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−3 684
−4 192

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
189 040
199 043
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 050
823
Vastaavat yhteensä
193 091
199 867
Lyhytaikainen velka
0
3 125
Pitkäaikainen velka
5 888
5 855
Velat yhteensä
5 888
8 980
Sijoitettu pääoma
1 000 000
1 000 000
Kertyneet voittovarat
−812 797
−809 113
Oma pääoma yhteensä
187 203
190 887
Oma pääoma ja velat yhteensä
193 091
199 867

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta