STENBERG GÅRDEN EIENDOM AS
Suljettu 17. syyskuuta 2024, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuuSTENBERG GÅRDEN EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Kjøp, salg og utleie av forretningseiendom og annen virksomhet
forbundet med dette, herunder deltakelse i andre selskaper.
Kjøp, salg og utleie av forretningseiendommer.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- DS
David Stenberg1955
- Hallituksen puheenjohtaja
- DS
David Stenberg1955
- Toiminta-aika
- 24 vuotta
- - 21. tammi 2000 – 17. syys 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 446 597
- NOK
- Vuositulos 2019
- 35 546
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- −3 129 007
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DS 1955 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DS 1955 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AK | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 446 597 |
Vuositulos yhteensä | 35 546 |
Vastaavat yhteensä | 5 314 990 |
Velat yhteensä | 8 443 997 |
Oma pääoma yhteensä | −3 129 007 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 446 597 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 369 756 |
Liiketulos | 76 841 |
Rahoitustuotot/-kulut | −41 295 |
Tulos ennen veroja | 35 546 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 35 546 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 220 400 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 94 590 |
Vastaavat yhteensä | 5 314 990 |
Lyhytaikainen velka | 30 371 |
Pitkäaikainen velka | 8 413 626 |
Velat yhteensä | 8 443 997 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −3 229 007 |
Oma pääoma yhteensä | −3 129 007 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 314 990 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta