FAUSKI AS
Suljettu 3. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MF
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 21. maalis 2016 – 3. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 71 243
- NOK
- Vuositulos 2022
- 12 008
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 14 642
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MF | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
AB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 71 243 |
Vuositulos yhteensä | 12 008 |
Vastaavat yhteensä | 75 289 |
Velat yhteensä | 60 647 |
Oma pääoma yhteensä | 14 642 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 71 243 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 53 743 |
Liiketulos | 17 500 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 768 |
Tulos ennen veroja | 15 732 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 3 724 |
Vuositulos yhteensä | 12 008 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 10 372 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 64 917 |
Vastaavat yhteensä | 75 289 |
Lyhytaikainen velka | 60 647 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 60 647 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −15 358 |
Oma pääoma yhteensä | 14 642 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 75 289 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta