SANDSVÆRVEIEN 114 AS
Suljettu 14. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KO
Karsten Olav Hem1953
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 7. joulu 2022 – 14. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 102 921
- NOK
- Vuositulos 2022
- 8 429
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 647 803
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. elo 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KO 1953 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
B Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 29. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 102 921 |
Vuositulos yhteensä | 8 429 |
Vastaavat yhteensä | 12 641 488 |
Velat yhteensä | 8 993 685 |
Oma pääoma yhteensä | 3 647 803 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 102 921 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 60 921 |
Liiketulos | 42 000 |
Rahoitustuotot/-kulut | −31 192 |
Tulos ennen veroja | 10 807 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 2 378 |
Vuositulos yhteensä | 8 429 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 512 837 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 128 651 |
Vastaavat yhteensä | 12 641 488 |
Lyhytaikainen velka | 70 116 |
Pitkäaikainen velka | 8 923 569 |
Velat yhteensä | 8 993 685 |
Sijoitettu pääoma | 504 220 |
Kertyneet voittovarat | 3 143 583 |
Oma pääoma yhteensä | 3 647 803 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 641 488 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta