Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NEDRE NORE EIENDOM II AS930 457 906

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vestsideveien 1591 3536 NORESUND, Norge

NEDRE NORE EIENDOM II AS

Suljettu 20. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 12. joulu 2022 – 20. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Oma pääoma yhteensä 2022
33 831
NOK
Viimeksi päivitetty: 3. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 6. kesä 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
33 831
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
33 831

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
0
Liiketulos
0
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
0
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
11 186
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
22 645
Vastaavat yhteensä
33 831
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
33 000
Kertyneet voittovarat
831
Oma pääoma yhteensä
33 831
Oma pääoma ja velat yhteensä
33 831

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta