MAGIC PROPERTIES HOLDING AS
Suljettu 8. heinäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TR
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 25. syys 2017 – 8. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- 30 000 000
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 894 485 897
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TR | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 30 000 000 |
Vastaavat yhteensä | 924 525 917 |
Velat yhteensä | 30 040 020 |
Oma pääoma yhteensä | 894 485 897 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 15 626 |
Liiketulos | −15 626 |
Rahoitustuotot/-kulut | 30 015 627 |
Tulos ennen veroja | 30 000 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 30 000 000 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 894 485 896 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 040 021 |
Vastaavat yhteensä | 924 525 917 |
Lyhytaikainen velka | 30 040 020 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 30 040 020 |
Sijoitettu pääoma | 894 480 326 |
Kertyneet voittovarat | 5 571 |
Oma pääoma yhteensä | 894 485 897 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 924 525 917 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta