STOKKA HOLDING AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelySTOKKA HOLDING AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OK
- Hallituksen puheenjohtaja
- OK
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 6. marras 2019 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 83 285
- NOK
- Vuositulos 2020
- −88 003
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −18 275
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OK | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 83 285 |
Vuositulos yhteensä | −88 003 |
Vastaavat yhteensä | 207 216 |
Velat yhteensä | 225 491 |
Oma pääoma yhteensä | −18 275 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 83 285 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 151 273 |
Liiketulos | −67 988 |
Rahoitustuotot/-kulut | −28 400 |
Tulos ennen veroja | −96 388 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −8 385 |
Vuositulos yhteensä | −88 003 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 30 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 177 216 |
Vastaavat yhteensä | 207 216 |
Lyhytaikainen velka | 225 491 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 225 491 |
Sijoitettu pääoma | 40 000 |
Kertyneet voittovarat | −58 275 |
Oma pääoma yhteensä | −18 275 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 207 216 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta