ROSSELAND STORSENTER AS
Suljettu 20. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- TH
Thor Helle1966
- Hallituksen puheenjohtaja
- TG
- Toiminta-aika
- 12 vuotta
- - 22. loka 2011 – 20. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 38 150
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 295 853
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TH 1966 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 38 150 |
Vastaavat yhteensä | 3 309 103 |
Velat yhteensä | 1 013 250 |
Oma pääoma yhteensä | 2 295 853 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 16 453 |
Liiketulos | −16 453 |
Rahoitustuotot/-kulut | 65 453 |
Tulos ennen veroja | 49 000 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 10 850 |
Vuositulos yhteensä | 38 150 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 015 543 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 293 560 |
Vastaavat yhteensä | 3 309 103 |
Lyhytaikainen velka | 515 467 |
Pitkäaikainen velka | 497 783 |
Velat yhteensä | 1 013 250 |
Sijoitettu pääoma | 2 295 853 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 2 295 853 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 309 103 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta