SYVERSTAD EIENDOM AS
Suljettu 30. lokakuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom, samt investering i
næringsvirksomhet.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JA
- Toiminta-aika
- 22 vuotta
- - 14. tammi 2002 – 30. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2023
- −14 920
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 21 986
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. syys 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SH | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
S Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −14 920 | −10 967 |
Vastaavat yhteensä | 467 876 | 574 272 |
Velat yhteensä | 445 890 | 537 366 |
Oma pääoma yhteensä | 21 986 | 36 906 |
T&T
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 19 987 | 14 780 |
Liiketulos | −19 987 | −14 780 |
Rahoitustuotot/-kulut | 945 | 647 |
Tulos ennen veroja | −19 042 | −14 133 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −4 122 | −3 166 |
Vuositulos yhteensä | −14 920 | −10 967 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 467 876 | 574 272 |
Vastaavat yhteensä | 467 876 | 574 272 |
Lyhytaikainen velka | 91 786 | 106 813 |
Pitkäaikainen velka | 354 104 | 430 553 |
Velat yhteensä | 445 890 | 537 366 |
Sijoitettu pääoma | 36 000 | 36 000 |
Kertyneet voittovarat | −14 014 | 906 |
Oma pääoma yhteensä | 21 986 | 36 906 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 467 876 | 574 272 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta