Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

STAURVIN AS919 910 100

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Ole Henrik Halseth 7288 SOKNEDAL, Norge

STAURVIN AS

Suljettu 15. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 15. marras 2017 – 15. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
687 200
NOK
Vuositulos 2021
26 832
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−85 399
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
687 200
Vuositulos yhteensä
26 832
Vastaavat yhteensä
9 044 926
Velat yhteensä
9 130 325
Oma pääoma yhteensä
−85 399

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
687 200
Liiketoiminnan kulut yhteensä
312 102
Liiketulos
375 098
Rahoitustuotot/-kulut
−348 266
Tulos ennen veroja
26 832
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
26 832

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
9 148 325
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
−103 399
Vastaavat yhteensä
9 044 926
Lyhytaikainen velka
1 044 585
Pitkäaikainen velka
8 085 740
Velat yhteensä
9 130 325
Sijoitettu pääoma
13 692
Kertyneet voittovarat
−99 091
Oma pääoma yhteensä
−85 399
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 044 926

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta