HURDAL MOUNTAIN LODGE AS
Toiminnassa
Eiendomsutvikling, salg og utleie av boliger.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RE
Rune Evensløkken1964
- Vuosia perustamisesta
- 8 vuotta
- alkaen 27. kesä 2018
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 10 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- yritykset
Talous
- Vuositulos 2025
- −798 529
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 3 529 816
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. syys 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RE 1964 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
OB 1971 | Hallituksen jäsen | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BO 1971 | - | 50 % epäsuoraan |
ER 1964 | - | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 5 000 | 50 % | |
| Tavalliset osakkeet | 5 000 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −798 529 | −273 074 | −1 244 771 | −36 584 | −170 843 |
Vastaavat yhteensä | 12 558 767 | 11 863 226 | 12 131 826 | 3 583 149 | 3 420 121 |
Velat yhteensä | 9 028 951 | 7 534 881 | 7 530 407 | 1 561 408 | 1 479 734 |
Oma pääoma yhteensä | 3 529 816 | 4 328 345 | 4 601 419 | 2 021 741 | 1 940 387 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 325 267 | 347 206 | 206 528 | −17 867 | 169 505 |
Liiketulos | −325 267 | −347 206 | −206 528 | 17 867 | −169 505 |
Rahoitustuotot/-kulut | −473 262 | −544 526 | 0 | −54 451 | −49 524 |
Tulos ennen veroja | −798 529 | −891 732 | −206 528 | −36 584 | −219 029 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | −618 658 | 1 038 243 | 0 | −48 186 |
Vuositulos yhteensä | −798 529 | −273 074 | −1 244 771 | −36 584 | −170 843 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 12 558 767 | 11 863 225 | 12 131 826 | 3 581 248 | 3 417 274 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 1 | 0 | 1 901 | 2 847 |
Vastaavat yhteensä | 12 558 767 | 11 863 226 | 12 131 826 | 3 583 149 | 3 420 121 |
Lyhytaikainen velka | 2 541 462 | 1 083 464 | 444 645 | 1 561 408 | 63 685 |
Pitkäaikainen velka | 6 487 489 | 6 451 417 | 7 085 762 | 0 | 1 416 049 |
Velat yhteensä | 9 028 951 | 7 534 881 | 7 530 407 | 1 561 408 | 1 479 734 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 | 100 000 | 100 000 | −702 507 | 2 742 894 |
Kertyneet voittovarat | 3 429 816 | 4 228 345 | 4 501 419 | 2 724 248 | −802 507 |
Oma pääoma yhteensä | 3 529 816 | 4 328 345 | 4 601 419 | 2 021 741 | 1 940 387 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 558 767 | 11 863 226 | 12 131 826 | 3 583 149 | 3 420 121 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit