FS PRODUKSJON AS
Suljettu 25. huhtikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyFS PRODUKSJON AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- FS
Frode Stenberg1967
- Hallituksen puheenjohtaja
- FS
Frode Stenberg1967
- Toiminta-aika
- 29 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 25. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 12 971 848
- NOK
- Vuositulos 2021
- −1 621 410
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 321 593
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FS 1967 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
FS 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 14. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 971 848 |
Vuositulos yhteensä | −1 621 410 |
Vastaavat yhteensä | 4 508 294 |
Velat yhteensä | 4 186 701 |
Oma pääoma yhteensä | 321 593 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 971 848 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 15 011 912 |
Liiketulos | −2 040 065 |
Rahoitustuotot/-kulut | −33 879 |
Tulos ennen veroja | −2 073 944 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −452 534 |
Vuositulos yhteensä | −1 621 410 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 453 721 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 054 573 |
Vastaavat yhteensä | 4 508 294 |
Lyhytaikainen velka | 2 599 185 |
Pitkäaikainen velka | 1 587 516 |
Velat yhteensä | 4 186 701 |
Sijoitettu pääoma | 500 000 |
Kertyneet voittovarat | −178 407 |
Oma pääoma yhteensä | 321 593 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 508 294 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta