Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NB13 EIENDOM AS917 871 809

Vuokraus
Osakeyhtiö
Møllergata 37 0179 OSLO, Norge

NB13 EIENDOM AS

Suljettu 16. lokakuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 13. loka 2016 – 16. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Oma pääoma yhteensä 2020
−758 280
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Johto / hallinto

NimiRooliOsakkeet
Toimitusjohtaja-

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0
Vastaavat yhteensä
2 700
Velat yhteensä
760 980
Oma pääoma yhteensä
−758 280

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
0
Liiketulos
0
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
0
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
0

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 700
Vastaavat yhteensä
2 700
Lyhytaikainen velka
760 980
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
760 980
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
−858 280
Oma pääoma yhteensä
−758 280
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 700

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta