Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ALNY GLASS EIENDOM AS919 658 681

Vuokraus
Osakeyhtiö
Rotnebuvegen 17 2055 NORDKISA, Norge

ALNY GLASS EIENDOM AS

Suljettu 21. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 21. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
1

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
6 046 078
NOK
Vuositulos 2022
4 319 419
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
6 006 641
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 046 078
Vuositulos yhteensä
4 319 419
Vastaavat yhteensä
7 098 504
Velat yhteensä
1 091 863
Oma pääoma yhteensä
6 006 641

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 046 078
Liiketoiminnan kulut yhteensä
336 484
Liiketulos
5 709 594
Rahoitustuotot/-kulut
−171 869
Tulos ennen veroja
5 537 725
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
1 218 306
Vuositulos yhteensä
4 319 419

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
7 098 504
Vastaavat yhteensä
7 098 504
Lyhytaikainen velka
1 091 863
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
1 091 863
Sijoitettu pääoma
600 000
Kertyneet voittovarat
5 406 641
Oma pääoma yhteensä
6 006 641
Oma pääoma ja velat yhteensä
7 098 504

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta