FRØYSHOV EIENDOM AS
Suljettu 11. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- DA
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 11. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 547 340
- NOK
- Vuositulos 2021
- 753 865
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 6 382 629
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
DA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
BM | Hallituksen jäsen | - |
HM | Hallituksen jäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - | |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
E Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 547 340 |
Vuositulos yhteensä | 753 865 |
Vastaavat yhteensä | 6 856 195 |
Velat yhteensä | 473 566 |
Oma pääoma yhteensä | 6 382 629 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 547 340 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 532 590 |
Liiketulos | 1 014 751 |
Rahoitustuotot/-kulut | −48 255 |
Tulos ennen veroja | 966 495 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 212 630 |
Vuositulos yhteensä | 753 865 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 270 839 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 585 356 |
Vastaavat yhteensä | 6 856 195 |
Lyhytaikainen velka | 54 336 |
Pitkäaikainen velka | 419 230 |
Velat yhteensä | 473 566 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 6 282 629 |
Oma pääoma yhteensä | 6 382 629 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 856 195 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta