STØYPERISVINGEN AS
Suljettu 6. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JS
Jarle Støyle1956
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 5. tammi 2015 – 6. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 26 190
- NOK
- Vuositulos 2022
- −270 897
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −137 565
- NOK
Viimeksi päivitetty: 16. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JS 1956 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 26 190 |
Vuositulos yhteensä | −270 897 |
Vastaavat yhteensä | 35 483 |
Velat yhteensä | 173 048 |
Oma pääoma yhteensä | −137 565 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 26 190 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 297 087 |
Liiketulos | −270 897 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −270 897 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −270 897 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 35 483 |
Vastaavat yhteensä | 35 483 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 173 048 |
Velat yhteensä | 173 048 |
Sijoitettu pääoma | 22 209 |
Kertyneet voittovarat | −159 774 |
Oma pääoma yhteensä | −137 565 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 35 483 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta