Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

EL MONTASJE EIENDOM AS880 946 552

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Advokatfirmaet Mageli ANS Brygga 20 2317 HAMAR, Norge

EL MONTASJE EIENDOM AS

Suljettu 17. huhtikuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
24 vuotta
- 23. syys 1999 – 17. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−3 388 852
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
254 889
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−3 388 852
Vastaavat yhteensä
254 889
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
254 889

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
3 413 415
Liiketulos
−3 413 415
Rahoitustuotot/-kulut
−49
Tulos ennen veroja
−3 413 464
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−24 612
Vuositulos yhteensä
−3 388 852

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
254 889
Vastaavat yhteensä
254 889
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
105 230
Kertyneet voittovarat
149 659
Oma pääoma yhteensä
254 889
Oma pääoma ja velat yhteensä
254 889

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta