G&D EIENDOM AS
Suljettu 12. helmikuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KH
Kenneth Hansen1972
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 14. marras 2013 – 12. helmi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 166 271
- NOK
- Vuositulos 2022
- 330 402
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 28 341
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KH 1972 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
DJ 1970 | Hallituksen jäsen | - |
GS 1975 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 166 271 |
Vuositulos yhteensä | 330 402 |
Vastaavat yhteensä | 137 264 |
Velat yhteensä | 108 923 |
Oma pääoma yhteensä | 28 341 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 166 271 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 685 340 |
Liiketulos | 480 931 |
Rahoitustuotot/-kulut | −52 247 |
Tulos ennen veroja | 428 684 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 98 282 |
Vuositulos yhteensä | 330 402 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 137 264 |
Vastaavat yhteensä | 137 264 |
Lyhytaikainen velka | 108 923 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 108 923 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 659 |
Oma pääoma yhteensä | 28 341 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 137 264 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta