FOXTROT TANGO HOLDING AS
Suljettu 6. kesäkuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 8. helmi 2021 – 6. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 238 040
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 216 199
- NOK
Viimeksi päivitetty: 5. maalis 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 238 040 |
Vastaavat yhteensä | 6 082 614 |
Velat yhteensä | 5 866 415 |
Oma pääoma yhteensä | 216 199 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 103 342 |
Liiketulos | −103 342 |
Rahoitustuotot/-kulut | 363 650 |
Tulos ennen veroja | 260 308 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 22 268 |
Vuositulos yhteensä | 238 040 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 687 531 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 395 083 |
Vastaavat yhteensä | 6 082 614 |
Lyhytaikainen velka | 443 993 |
Pitkäaikainen velka | 5 422 422 |
Velat yhteensä | 5 866 415 |
Sijoitettu pääoma | 57 108 |
Kertyneet voittovarat | 159 092 |
Oma pääoma yhteensä | 216 199 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 082 614 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta