Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

AKER BRYGGE TRADING AS993 967 084

Vuokraus
Osakeyhtiö
RTB AS Stortingsgata 10 0161 OSLO, Norge

AKER BRYGGE TRADING AS

Suljettu 1. huhtikuuta 2025, Maksukyvyttömyysmenettely
Kjøpe og selge verdipapirer, kjøp og salg av valuta, eiendommer, forvaltning av egne midler samt delta i andre selskaper
Investeringsvirksomhet innenfor verdipapier, valuta og eiendom

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
16 vuotta
- 16. huhti 2009 – 1. huhti 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2018
56 373
NOK
Vuositulos 2018
−7 977 001
NOK
Oma pääoma yhteensä 2018
2 842 685
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
56 373
Vuositulos yhteensä
−7 977 001
Vastaavat yhteensä
7 539 605
Velat yhteensä
4 696 920
Oma pääoma yhteensä
2 842 685

T&T

Vuosi2018
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
56 373
Liiketoiminnan kulut yhteensä
15 045 738
Liiketulos
−14 989 366
Rahoitustuotot/-kulut
7 012 365
Tulos ennen veroja
−7 977 001
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−7 977 001

Taseen yhteenveto

Vuosi2018
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 769 597
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 770 008
Vastaavat yhteensä
7 539 605
Lyhytaikainen velka
1 010 436
Pitkäaikainen velka
3 686 484
Velat yhteensä
4 696 920
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
2 742 685
Oma pääoma yhteensä
2 842 685
Oma pääoma ja velat yhteensä
7 539 605

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta