Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SOMMERROGT 17 DA984 636 725

Vuokraus
Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
c/o Höegh Eiendom AS Parkveien 55 0256 OSLO, Norge

SOMMERROGT 17 DA

Suljettu 29. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
20 vuotta
- 1. maalis 2003 – 29. marras 2023
Tyyppi
Avoin yhtiö jaetulla vastuulla
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
12 598 836
NOK
Vuositulos 2022
2 875 698
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−21 580 421
NOK
Viimeksi päivitetty: 1. syys 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Liikkeenharjoittaja-
Yhteyshenkilö-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu), Hallituksen jäsen-
S
SIMKAP AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-
S
SOMMERROGT 17 AS
Osallistuja suhteellisella vastuulla (jaettu vastuu)-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 27. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
12 598 836
Vuositulos yhteensä
2 875 698
Vastaavat yhteensä
48 166 277
Velat yhteensä
69 746 698
Oma pääoma yhteensä
−21 580 421

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
12 598 836
Liiketoiminnan kulut yhteensä
7 714 349
Liiketulos
4 884 487
Rahoitustuotot/-kulut
−2 008 789
Tulos ennen veroja
2 875 698
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
2 875 698

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
41 784 930
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
6 381 347
Vastaavat yhteensä
48 166 277
Lyhytaikainen velka
1 519 698
Pitkäaikainen velka
68 227 000
Velat yhteensä
69 746 698
Sijoitettu pääoma
0
Kertyneet voittovarat
−21 580 421
Oma pääoma yhteensä
−21 580 421
Oma pääoma ja velat yhteensä
48 166 277

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2300
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöittämättömät yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta