VESTVIK EIENDOM AS
Suljettu 18. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LL
Lise Løseth1963
- Toiminta-aika
- 24 vuotta
- - 9. huhti 1999 – 18. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 330 660
- NOK
- Vuositulos 2022
- 41 466
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 460 706
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LL 1963 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SR | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 24. heinä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 330 660 |
Vuositulos yhteensä | 41 466 |
Vastaavat yhteensä | 2 173 626 |
Velat yhteensä | 1 712 919 |
Oma pääoma yhteensä | 460 706 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 330 660 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 197 522 |
Liiketulos | 133 138 |
Rahoitustuotot/-kulut | −79 977 |
Tulos ennen veroja | 53 161 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 11 695 |
Vuositulos yhteensä | 41 466 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 169 704 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 922 |
Vastaavat yhteensä | 2 173 626 |
Lyhytaikainen velka | 68 571 |
Pitkäaikainen velka | 1 644 348 |
Velat yhteensä | 1 712 919 |
Sijoitettu pääoma | 364 000 |
Kertyneet voittovarat | 96 706 |
Oma pääoma yhteensä | 460 706 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 173 625 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta