BUVIK TRAFIKKSENTER EIENDOM AS
Suljettu 20. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MD
Mariken Dyndal1976
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 20. loka 2014 – 20. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 235 670
- NOK
- Vuositulos 2022
- 523 378
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 179 505
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MD 1976 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
MD 1951 | Hallituksen jäsen | - |
GL | Hallituksen jäsen | - |
RD 1975 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 235 670 |
Vuositulos yhteensä | 523 378 |
Vastaavat yhteensä | 6 161 333 |
Velat yhteensä | 4 981 828 |
Oma pääoma yhteensä | 1 179 505 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 235 670 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 434 406 |
Liiketulos | 801 264 |
Rahoitustuotot/-kulut | −130 069 |
Tulos ennen veroja | 671 195 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 147 817 |
Vuositulos yhteensä | 523 378 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 200 153 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 961 179 |
Vastaavat yhteensä | 6 161 333 |
Lyhytaikainen velka | 921 500 |
Pitkäaikainen velka | 4 060 328 |
Velat yhteensä | 4 981 828 |
Sijoitettu pääoma | 984 830 |
Kertyneet voittovarat | 194 675 |
Oma pääoma yhteensä | 1 179 505 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 161 333 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta