MARCUS THRANES VEI 6 EIENDOM AS
Suljettu 27. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GJ
- Hallituksen puheenjohtaja
- RE
Rolf Erik Bugge1977
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 20. elo 2020 – 27. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 212 403
- NOK
- Vuositulos 2022
- 587 384
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 456 766
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GJ | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RE 1977 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TE 1961 | Hallituksen jäsen | - |
GI 1958 | Hallituksen jäsen | - |
GJ | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 212 403 |
Vuositulos yhteensä | 587 384 |
Vastaavat yhteensä | 2 231 363 |
Velat yhteensä | 774 598 |
Oma pääoma yhteensä | 1 456 766 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 212 403 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 468 732 |
Liiketulos | 743 671 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 743 671 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 156 287 |
Vuositulos yhteensä | 587 384 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 275 306 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 956 057 |
Vastaavat yhteensä | 2 231 363 |
Lyhytaikainen velka | 748 631 |
Pitkäaikainen velka | 25 967 |
Velat yhteensä | 774 598 |
Sijoitettu pääoma | 1 423 642 |
Kertyneet voittovarat | 33 124 |
Oma pääoma yhteensä | 1 456 766 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 231 363 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta