AS-EIENDOM AS
Suljettu 6. tammikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyAS-EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SM
- Hallituksen puheenjohtaja
- VE
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 24. syys 2014 – 6. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 17 308 690
- NOK
- Vuositulos 2020
- −1 817 358
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 597 151
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
VE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SM | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 308 690 |
Vuositulos yhteensä | −1 817 358 |
Vastaavat yhteensä | 28 433 428 |
Velat yhteensä | 27 836 277 |
Oma pääoma yhteensä | 597 151 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 17 308 690 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 18 007 377 |
Liiketulos | −698 687 |
Rahoitustuotot/-kulut | −809 259 |
Tulos ennen veroja | −1 507 947 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 309 411 |
Vuositulos yhteensä | −1 817 358 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 932 487 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 24 500 941 |
Vastaavat yhteensä | 28 433 428 |
Lyhytaikainen velka | 4 322 177 |
Pitkäaikainen velka | 23 514 100 |
Velat yhteensä | 27 836 277 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 567 151 |
Oma pääoma yhteensä | 597 151 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 28 433 428 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta