ZIKA EIENDOM AS
Suljettu 19. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BH
- Hallituksen puheenjohtaja
- TA
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 8. elo 2006 – 19. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 476 075
- NOK
- Vuositulos 2021
- 327 521
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 66 726
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BH | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
BH | Varapuheenjohtaja | - |
KG | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 476 075 |
Vuositulos yhteensä | 327 521 |
Vastaavat yhteensä | 4 047 015 |
Velat yhteensä | 3 980 289 |
Oma pääoma yhteensä | 66 726 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 476 075 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 137 556 |
Liiketulos | 338 519 |
Rahoitustuotot/-kulut | −142 998 |
Tulos ennen veroja | 195 521 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −132 000 |
Vuositulos yhteensä | 327 521 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 786 441 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 260 573 |
Vastaavat yhteensä | 4 047 015 |
Lyhytaikainen velka | 14 194 |
Pitkäaikainen velka | 3 966 095 |
Velat yhteensä | 3 980 289 |
Sijoitettu pääoma | 1 806 921 |
Kertyneet voittovarat | −1 740 195 |
Oma pääoma yhteensä | 66 726 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 047 015 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta