RA EIGEDOM AS
Suljettu 17. huhtikuuta 2023RA EIGEDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MM
Magne Modalsli1960
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 7. loka 2004 – 17. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 16 756
- NOK
- Vuositulos 2019
- −5 937 121
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- −7 510 904
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MM 1960 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JK 1943 | Yhteyshenkilö | - |
JU 1958 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 756 |
Vuositulos yhteensä | −5 937 121 |
Vastaavat yhteensä | 5 934 083 |
Velat yhteensä | 13 444 987 |
Oma pääoma yhteensä | −7 510 904 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 756 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 644 350 |
Liiketulos | −5 627 595 |
Rahoitustuotot/-kulut | −309 526 |
Tulos ennen veroja | −5 937 121 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −5 937 121 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 213 217 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 720 866 |
Vastaavat yhteensä | 5 934 083 |
Lyhytaikainen velka | 2 411 371 |
Pitkäaikainen velka | 11 033 616 |
Velat yhteensä | 13 444 987 |
Sijoitettu pääoma | 2 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −9 610 904 |
Oma pääoma yhteensä | −7 510 904 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 934 083 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta