OSLO SKJØNNHET OG VELVÆRE AS
Toiminnassa
Hudpleie.
Enkel hudpleie, fillers, neglebehandlinger.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KB
- Hallituksen puheenjohtaja
- KB
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 19. marras 2019
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 3 033 219
- NOK
- Vuositulos 2025
- −112 114
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 84 442
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BH | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 5. syys 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
BH | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Osakkeet omistaa OSLO SKJØNNHET OG VELVÆRE AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 3 033 219Liiketulos 2025: NOK 65 265Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 033 219 | 3 007 911 | 2 695 588 | 2 507 840 | 1 697 761 |
Vuositulos yhteensä | −112 114 | −25 783 | 97 541 | 303 768 | −240 793 |
Vastaavat yhteensä | 1 214 740 | 1 249 794 | 1 194 131 | 763 413 | 702 140 |
Velat yhteensä | 1 130 298 | 1 053 238 | 971 793 | 638 615 | 881 110 |
Oma pääoma yhteensä | 84 442 | 196 556 | 222 339 | 124 798 | −178 970 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 033 219 | 3 007 911 | 2 695 588 | 2 507 840 | 1 697 761 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 967 954 | 2 934 771 | 2 489 748 | 2 156 666 | 1 936 639 |
Liiketulos | 65 265 | 73 140 | 205 840 | 351 174 | −238 879 |
Rahoitustuotot/-kulut | −104 507 | −103 622 | −79 948 | −20 898 | −10 372 |
Tulos ennen veroja | −39 242 | −30 482 | 125 892 | 330 277 | −249 251 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 72 872 | −4 699 | 28 351 | 26 509 | −8 458 |
Vuositulos yhteensä | −112 114 | −25 783 | 97 541 | 303 768 | −240 793 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 856 692 | 1 108 160 | 1 112 964 | 570 737 | 630 837 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 358 048 | 141 634 | 81 167 | 192 676 | 71 304 |
Vastaavat yhteensä | 1 214 740 | 1 249 794 | 1 194 131 | 763 413 | 702 140 |
Lyhytaikainen velka | 666 828 | 484 751 | 302 532 | 670 730 | 488 071 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 568 487 | 669 261 | −32 115 | 393 039 |
Velat yhteensä | 1 130 298 | 1 053 238 | 971 793 | 638 615 | 881 110 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 54 442 | 166 556 | 192 339 | 94 798 | −208 970 |
Oma pääoma yhteensä | 84 442 | 196 556 | 222 339 | 124 798 | −178 970 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 214 740 | 1 249 794 | 1 194 131 | 763 413 | 702 140 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit