Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

STARTNOW6 AS916 254 512

Vuokraus
Osakeyhtiö
Mælagata sør 29 3716 SKIEN, Norge

STARTNOW6 AS

Suljettu 15. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
8 vuotta
- 17. marras 2015 – 15. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−15 025
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−1 312 091
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−15 025
Vastaavat yhteensä
6 496 149
Velat yhteensä
7 808 241
Oma pääoma yhteensä
−1 312 091

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
15 025
Liiketulos
−15 025
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−15 025
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−15 025

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
6 480 700
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
15 449
Vastaavat yhteensä
6 496 149
Lyhytaikainen velka
1 328 241
Pitkäaikainen velka
6 480 000
Velat yhteensä
7 808 241
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−1 342 091
Oma pääoma yhteensä
−1 312 091
Oma pääoma ja velat yhteensä
6 496 149

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta