PAMAS INVEST HJELP AS
Suljettu 28. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PA
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 28. loka 2022 – 28. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 24 454
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PA | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 0 |
Vastaavat yhteensä | 30 024 |
Velat yhteensä | 5 570 |
Oma pääoma yhteensä | 24 454 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 |
Liiketulos | 0 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | 0 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 0 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 024 |
Vastaavat yhteensä | 30 024 |
Lyhytaikainen velka | 5 570 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 5 570 |
Sijoitettu pääoma | 24 454 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 24 454 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 30 024 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta