Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CBB EIENDOM AS989 867 105

Vuokraus
Osakeyhtiö
Televegen 13 3802 BØ I TELEMARK, Norge

CBB EIENDOM AS

Suljettu 24. elokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
EV
Hallituksen puheenjohtaja
EV
Toiminta-aika
17 vuotta
- 31. touko 2006 – 24. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
459 000
NOK
Vuositulos 2022
70 816
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−254 317
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
459 000
Vuositulos yhteensä
70 816
Vastaavat yhteensä
2 012 462
Velat yhteensä
2 266 779
Oma pääoma yhteensä
−254 317

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
459 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
275 864
Liiketulos
183 136
Rahoitustuotot/-kulut
−112 320
Tulos ennen veroja
70 816
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
70 816

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 953 855
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
58 607
Vastaavat yhteensä
2 012 462
Lyhytaikainen velka
41 609
Pitkäaikainen velka
2 225 170
Velat yhteensä
2 266 779
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
−354 317
Oma pääoma yhteensä
−254 317
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 012 462

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta