Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
L

LONES EIENDOM AS927 431 831

Vuokraus
Osakeyhtiö
Østre Strandgate 25 4610 KRISTIANSAND S, Norge

LONES EIENDOM AS

Suljettu 19. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 16. heinä 2021 – 19. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
420 000
NOK
Vuositulos 2022
11 964
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
95 303
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
420 000
Vuositulos yhteensä
11 964
Vastaavat yhteensä
1 787 258
Velat yhteensä
1 691 955
Oma pääoma yhteensä
95 303

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
420 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
65 763
Liiketulos
354 237
Rahoitustuotot/-kulut
−338 899
Tulos ennen veroja
15 338
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
3 374
Vuositulos yhteensä
11 964

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 110 917
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
676 341
Vastaavat yhteensä
1 787 258
Lyhytaikainen velka
178 955
Pitkäaikainen velka
1 513 000
Velat yhteensä
1 691 955
Sijoitettu pääoma
41 547
Kertyneet voittovarat
53 756
Oma pääoma yhteensä
95 303
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 787 258

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta