K2 HOLDING AS
Suljettu 11. syyskuuta 2023K2 HOLDING AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- KM
- Hallituksen puheenjohtaja
- KM
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 19. huhti 2010 – 11. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2019
- 45 000
- NOK
- Vuositulos 2019
- −190 349
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 944 694
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
KS | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Vuositulos yhteensä | −190 349 |
Vastaavat yhteensä | 1 270 945 |
Velat yhteensä | 326 251 |
Oma pääoma yhteensä | 944 694 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 45 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 288 118 |
Liiketulos | −243 118 |
Rahoitustuotot/-kulut | −920 |
Tulos ennen veroja | −244 038 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −53 689 |
Vuositulos yhteensä | −190 349 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 295 896 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | −24 951 |
Vastaavat yhteensä | 1 270 945 |
Lyhytaikainen velka | 326 251 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 326 251 |
Sijoitettu pääoma | 120 000 |
Kertyneet voittovarat | 824 694 |
Oma pääoma yhteensä | 944 694 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 270 945 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta