Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

COATES ELEKTROMOTOR AS988 228 435

Vuokraus
Osakeyhtiö
Årvollskogen 42 1529 MOSS, Norge

COATES ELEKTROMOTOR AS

Suljettu 9. toukokuuta 2023, Maksukyvyttömyysmenettely

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
18 vuotta
- 21. touko 2005 – 9. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
6 416 389
NOK
Vuositulos 2021
375 761
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
649 264
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 416 389
Vuositulos yhteensä
375 761
Vastaavat yhteensä
3 426 406
Velat yhteensä
2 777 141
Oma pääoma yhteensä
649 264

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
6 416 389
Liiketoiminnan kulut yhteensä
5 811 127
Liiketulos
605 262
Rahoitustuotot/-kulut
−229 501
Tulos ennen veroja
375 761
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
375 761

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
744 797
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
2 681 609
Vastaavat yhteensä
3 426 406
Lyhytaikainen velka
2 518 900
Pitkäaikainen velka
258 241
Velat yhteensä
2 777 141
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
549 264
Oma pääoma yhteensä
649 264
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 426 406

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta