STORMYRGÅRDEN AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 17. tammi 2004 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 4 533 475
- NOK
- Vuositulos 2022
- 1 717 447
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 7 543 764
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 533 475 |
Vuositulos yhteensä | 1 717 447 |
Vastaavat yhteensä | 23 031 950 |
Velat yhteensä | 15 488 186 |
Oma pääoma yhteensä | 7 543 764 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 533 475 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 373 783 |
Liiketulos | 3 159 692 |
Rahoitustuotot/-kulut | −957 526 |
Tulos ennen veroja | 2 202 166 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 484 719 |
Vuositulos yhteensä | 1 717 447 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 451 700 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 580 250 |
Vastaavat yhteensä | 23 031 950 |
Lyhytaikainen velka | 807 616 |
Pitkäaikainen velka | 14 680 570 |
Velat yhteensä | 15 488 186 |
Sijoitettu pääoma | 3 928 170 |
Kertyneet voittovarat | 3 615 594 |
Oma pääoma yhteensä | 7 543 764 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 23 031 950 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta