Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
I

INSTA EIENDOM AS826 056 622

Vuokraus
Osakeyhtiö
Myrdalsvegen 44F 5130 NYBORG, Norge

INSTA EIENDOM AS

Suljettu 24. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 28. marras 2020 – 24. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−2 837
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
100 624
NOK
Viimeksi päivitetty: 22. elo 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−2 837
−4 719
Vastaavat yhteensä
100 624
103 461
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
100 624
103 461

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 837
4 719
Liiketulos
−2 837
−4 719
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−2 837
−4 719
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−2 837
−4 719

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
100 624
103 461
Vastaavat yhteensä
100 624
103 461
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
120 000
108 180
Kertyneet voittovarat
−19 377
−4 719
Oma pääoma yhteensä
100 624
103 461
Oma pääoma ja velat yhteensä
100 624
103 461

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta