RØRVIK SANITETSFORENING
Toiminnassa
Humanitær organisasjon.
Avainsanat
refugee reception
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LJ
- Vuosia perustamisesta
- 31 vuotta
- alkaen 20. helmi 1995
- Tyyppi
- Association/club/organization
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 362 631
- NOK
- Vuositulos 2025
- 169 324
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 8 565 448
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. huhti 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LJ | Chairman | - |
IW | Board Member | - |
ET | Board Member | - |
IH | Board Member | - |
MJ | Board Member | - |
JA | Board Member | - |
| Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Viimeksi päivitetty: 26. maalis 2026
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 362 631 | 354 313 | 372 944 | 250 504 | 169 818 |
Vuositulos yhteensä | 169 324 | −301 836 | 10 204 | −323 439 | −157 131 |
Vastaavat yhteensä | 8 586 100 | 8 408 077 | 8 753 135 | 8 694 640 | 9 019 681 |
Velat yhteensä | 20 652 | 11 953 | 55 175 | 6 885 | 8 487 |
Oma pääoma yhteensä | 8 565 448 | 8 396 123 | 8 697 959 | 8 687 755 | 9 011 194 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 362 631 | 354 313 | 372 944 | 250 504 | 169 818 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 560 935 | 944 135 | 570 220 | 658 352 | 400 256 |
Liiketulos | −198 304 | −589 822 | −197 276 | −407 848 | −230 438 |
Rahoitustuotot/-kulut | 367 628 | 287 986 | 207 480 | 84 409 | 73 307 |
Tulos ennen veroja | 169 324 | −301 836 | 10 204 | −323 439 | −157 131 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 169 324 | −301 836 | 10 204 | −323 439 | −157 131 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 52 009 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 534 090 | 8 408 077 | 8 753 135 | 8 694 640 | 9 019 681 |
Vastaavat yhteensä | 8 586 100 | 8 408 077 | 8 753 135 | 8 694 640 | 9 019 681 |
Lyhytaikainen velka | 20 652 | 11 953 | 55 175 | 6 885 | 8 487 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 20 652 | 11 953 | 55 175 | 6 885 | 8 487 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kertyneet voittovarat | 8 565 448 | 8 396 123 | 8 697 959 | 8 687 755 | 9 011 194 |
Oma pääoma yhteensä | 8 565 448 | 8 396 123 | 8 697 959 | 8 687 755 | 9 011 194 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 586 099 | 8 408 077 | 8 753 135 | 8 694 640 | 9 019 681 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Association/club/organization
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Human health and social work activities
88
Toiminta
Social work activities without accommodation
88.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other social work activities without accommodation
88.99
Teollisuusryhmä
Other social work activities without accommodation n.e.c.
88.996
Teollisuusryhmä
Reception centres for asylum seekers