HYBRID INVESTMENTS AS
Suljettu 21. kesäkuuta 2023HYBRID INVESTMENTS AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 16. maalis 2017 – 21. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2019
- 2 098 035
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2019
- 4 139 451
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Osakkeet omistaa HYBRID INVESTMENTS AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| NO0010851546 | 40 000 | 0.25 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 2 098 035 |
Vastaavat yhteensä | 10 953 768 |
Velat yhteensä | 6 814 317 |
Oma pääoma yhteensä | 4 139 451 |
T&T
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 65 346 |
Liiketulos | −65 346 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 150 541 |
Tulos ennen veroja | 2 085 195 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −12 840 |
Vuositulos yhteensä | 2 098 035 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2019 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 744 159 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 209 609 |
Vastaavat yhteensä | 10 953 768 |
Lyhytaikainen velka | 401 670 |
Pitkäaikainen velka | 6 412 647 |
Velat yhteensä | 6 814 317 |
Sijoitettu pääoma | 1 984 430 |
Kertyneet voittovarat | 2 155 021 |
Oma pääoma yhteensä | 4 139 451 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 953 768 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta