QVILLVENT EIENDOM AS
Suljettu 21. marraskuuta 2023QVILLVENT EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PM
- Toiminta-aika
- 23 vuotta
- - 14. joulu 2000 – 21. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 466 500
- NOK
- Vuositulos 2020
- 206 848
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 786 386
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. syys 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PM | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
SA | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 466 500 |
Vuositulos yhteensä | 206 848 |
Vastaavat yhteensä | 3 140 678 |
Velat yhteensä | 2 354 292 |
Oma pääoma yhteensä | 786 386 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 466 500 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 79 890 |
Liiketulos | 386 610 |
Rahoitustuotot/-kulut | −126 865 |
Tulos ennen veroja | 259 745 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 52 897 |
Vuositulos yhteensä | 206 848 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 876 439 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 264 239 |
Vastaavat yhteensä | 3 140 678 |
Lyhytaikainen velka | 68 130 |
Pitkäaikainen velka | 2 286 162 |
Velat yhteensä | 2 354 292 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 686 386 |
Oma pääoma yhteensä | 786 386 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 140 678 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta