TRONDHEIMSVEIEN 61 AS
Suljettu 14. maaliskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MA
Mohamed Akkouh1980
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 16. huhti 2003 – 14. maalis 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 278 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −66 344
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 604 910
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MA 1980 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 278 000 |
Vuositulos yhteensä | −66 344 |
Vastaavat yhteensä | 2 903 934 |
Velat yhteensä | 2 299 024 |
Oma pääoma yhteensä | 604 910 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 278 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 363 004 |
Liiketulos | −85 004 |
Rahoitustuotot/-kulut | −53 |
Tulos ennen veroja | −85 056 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −18 712 |
Vuositulos yhteensä | −66 344 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 424 769 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 479 165 |
Vastaavat yhteensä | 2 903 934 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 2 299 024 |
Velat yhteensä | 2 299 024 |
Sijoitettu pääoma | 405 169 |
Kertyneet voittovarat | 199 741 |
Oma pääoma yhteensä | 604 910 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 903 934 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta