LYGREGÅRDEN EIENDOM AS
Suljettu 2. syyskuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyLYGREGÅRDEN EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JL
Jostein Lygre1989
- Hallituksen puheenjohtaja
- JL
Jostein Lygre1989
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 31. touko 2019 – 2. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 250 000
- NOK
- Vuositulos 2020
- −61 715
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −275 742
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL 1989 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL 1989 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EL 1985 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 250 000 |
Vuositulos yhteensä | −61 715 |
Vastaavat yhteensä | 3 136 545 |
Velat yhteensä | 3 412 287 |
Oma pääoma yhteensä | −275 742 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 250 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 184 813 |
Liiketulos | 65 187 |
Rahoitustuotot/-kulut | −126 902 |
Tulos ennen veroja | −61 715 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −61 715 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 056 543 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 80 002 |
Vastaavat yhteensä | 3 136 545 |
Lyhytaikainen velka | 424 527 |
Pitkäaikainen velka | 2 987 759 |
Velat yhteensä | 3 412 287 |
Sijoitettu pääoma | 163 500 |
Kertyneet voittovarat | −439 242 |
Oma pääoma yhteensä | −275 742 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 136 545 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta