KONGLE AS
Suljettu 24. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ME
Marius Eidsvold1957
- Toiminta-aika
- 15 vuotta
- - 7. elo 2008 – 24. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 5 447 024
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 041 932
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ME 1957 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 5 447 024 |
Vastaavat yhteensä | 13 871 491 |
Velat yhteensä | 9 829 559 |
Oma pääoma yhteensä | 4 041 932 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 25 122 |
Liiketulos | −25 122 |
Rahoitustuotot/-kulut | 7 000 003 |
Tulos ennen veroja | 6 974 881 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 527 857 |
Vuositulos yhteensä | 5 447 024 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 530 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 341 491 |
Vastaavat yhteensä | 13 871 491 |
Lyhytaikainen velka | 9 829 559 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 9 829 559 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 941 932 |
Oma pääoma yhteensä | 4 041 932 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 13 871 491 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta